projektowanie stron internetowych nowy sącz
projektowanie stron internetowych nowy sącz
projektowanie stron internetowych nowy sączprojektowanie sklepów internetowych nowy sączprojektowanie stron www nowy sączprojektowanie stron internetowych nowy sączprojektowanie sklepów internetowych nowy sączprojektowanie stron www nowy sączprojektowanie stron internetowych nowy sączprojektowanie stron internetowych nowy sącz
CMS - ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ
System zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS). Posiadamy autorski produkt SidSiteEditor, dający możliwość użytkownikom samodzielnego zarządzania swoją stroną internetową. System ten wdrażamy w większości realizowanych stronach internetowych, przez co aktualizacje strony, zmiana treści, dodawanie zdjęć, dodawanie kolejnych produktów może odbywać się w dowolnym miejscu na świecie (warunkiem jest posiadanie komputeraz z podłączeniem do internetu) przez osoby nie mające żadnego doświadczenia czy wiedzy z zakresu informatyki. Wystarczą podstawowe informacje z zakresu obsługi programów tekstowych typu Word. Zastosowanie systemu zarządzającego treścią na stronie www pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, w dzisiejszych czasach jest to nieodzowna cześć każdej strony internetowej.
projektowanie stron internetowych nowy sącz
ZAKRES DZIAŁALNOŚCI
projektowanie stron www nowy sącz
NASZE REALIZACJE
projektowanie stron www nowy sącz
13
Styczeń, 2009
Pakiety pozycjonowania: Basic i Advanced
Wzbogaciliśmy nasz pakiet o pozycjonowanie stron, w wersji Basic i Advanced. Dzięki temu macie Państwo możliwość dopasowania do swoich potrzeb.
 
25
Grudzień, 2008
SidSiteEditor - zarządzaj swoją stroną
Do Państwa użytku oddajemy najnowszą wersję oprogramowania dającego możliwość pełnego zarządzania zasobami na stronie internetowej.