projektowanie stron internetowych nowy sącz
projektowanie stron internetowych nowy sącz
projektowanie stron internetowych nowy sączprojektowanie sklepów internetowych nowy sączprojektowanie stron www nowy sączprojektowanie stron internetowych nowy sączprojektowanie sklepów internetowych nowy sączprojektowanie stron www nowy sączprojektowanie stron internetowych nowy sączprojektowanie stron internetowych nowy sącz
AKTUALNOŚCI
25
Sierpień, 2012
Sklep skrojony na miare Twoich potrzeb
Już teraz skorzystaj z najnowszych rozwiązań z zakresu handlu elektronicznego i zacznij zarabiać za pośrednictwe sieci. Wyprzedź konkurencje używając naszej pomocy. Stworzymy dla Ciebie sklep indywidualny, nietuzinkowy, łamiący standardy dotychczasowych sklepów dostępnych w sieci. Poznaj nasz pakiet SidSiteCommerce dzieki któremy zyskasz nowych klientów i zwiększysz obroty.
13
Styczeń, 2012
Pakiety pozycjonowania: Basic i Advanced
Rozszeżyliśmy ofertę o pozycjonowanie stron dzieki stworzeniu programu partnerskiego z firmą e-key. Teraz do Państwa dyspozycji oddajemy dwa pakiety: Basic - podstawowy pakiet obejmujący optymalizacje strony, ubranie treści w odpowiednią ilość i "jakość" słów kluczowych oraz umieszczenie strony w systemie pozycjonującym. Advanced - opcja rozszeżona, gwarantująca wysokie rezultaty w wyszukiwarkach (możliwe TOP10 w GOOGLE) na określone frazy. Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty.
05
Styczeń, 2009
SidSiteEditor nowe funkcjonalności
Najnowsza wersja edytora stron www w wersji on-line gotowa. SidSiteEditor urósł w nowe funkcje, które już dzisiaj oddajemy do Państwa dyspozycji. Jeszcze szybszy, jeszcze wygodniejszy i bezpieczniejszy, a do tego zmieniona została oprawa graficzna tak ażeby umilić Państwu pracę. Zapraszamy do testowania.
12
Grudzień, 2008
Nowy Partner NONA - odzież damska
Rozpoczęliśmy współpracę z Nowosądecką siecią sklepów z odzieżą damską najwyższej jakości NONA. W pierwszej kolejności zajęliśmy się opracowaniem nowoczesnej grafiki pod przyszłe wykorzystanie na stronie internetowej, po czym z projektu zrodził się gotowy produkt w postaci strony www: www.sklepnona.pl. Kolejnym etapem współpracy będzie przygotowanie sklepu internetowego, oraz szablonu na Allegro. Właścicielom życzymy powodzenia.
projektowanie stron internetowych nowy sącz
ZAKRES DZIAŁALNOŚCI
projektowanie stron www nowy sącz
NASZE REALIZACJE
projektowanie stron www nowy sącz
13
Styczeń, 2009
Pakiety pozycjonowania: Basic i Advanced
Wzbogaciliśmy nasz pakiet o pozycjonowanie stron, w wersji Basic i Advanced. Dzięki temu macie Państwo możliwość dopasowania do swoich potrzeb.
 
25
Grudzień, 2008
SidSiteEditor - zarządzaj swoją stroną
Do Państwa użytku oddajemy najnowszą wersję oprogramowania dającego możliwość pełnego zarządzania zasobami na stronie internetowej.